H2ST Site ve Apartman Yönetimi

Site ve Apartman Yönetim Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.97 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma H2ST Bilişim Hizmetleri
H2ST Site ve Apartman Yönetimi; site ve apartman yöneticilerinin iş yüklerini hafifletmek ve yapılan işlemlerin daha düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak amacıyla tasarlanmış 10 daireden 10.000 daireye kadar kolaylıkla kullanabileceğiniz kull

H2ST Site ve Apartman Yönetimi; site ve apartman yöneticilerinin iş yüklerini hafifletmek ve yapılan işlemlerin daha düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak amacıyla tasarlanmış 10 daireden 10.000 daireye kadar kolaylıkla kullanabileceğiniz kullanışlı bir uygulamadır.

H2ST Site ve Apartman Yönetimi uygulaması gerçekleştirilen işlemler kullanıcı dostu formlar ile kullanıcılarına zamandan tasarruf sağlamaktadır. Uygulamanın hiçbir akıma ihtiyacı olmadığı gibi önceden gerçekleştirdiğiniz işlemleri de kolayca gözlemleyebilirsiniz. Ofis programları ile entegre olabilen bir yapıya sahip H2ST Site ve Apartman Yönetimi uygulaması kolayca Excel'e aktarılabilmektedir. Tek bir fare tıklaması ile aidat oluşturma, gecikme ceza hesaplama, ekstre alma, e-posta veya sms ile borç bildirme gibi temel bir kaç işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamayı kullanış açısından daha da zengin bir hale gelmesini istiyorsanız Microsoft Office 2013 sürümünü kullanıyor olmanız gerekmektedir.  Bu 20 daireden fazla olan yönetimlerde kullanımı daha da kolaylaştırmak için istenmektedir. Zira aksi durumda da H2ST Site ve Apartman Yönetimi uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz.  

 

Daha Fazla Göster
H2ST Site ve Apartman Yönetimi indir